Зеленський може знизити ціни на послуги ЖКГ до закінчення виборів у Раду

vybor.news

У прес-центрі «Опозиційного блоку» інформують, що лідер політичної сили Євген Мураєв в ефірі одного з ток-шоу, яке транслював телеканал «Україна», заявив, що для того, щоб зменшити суми комунальних платежів не обов’язково чекати нових виборів у Раду.

Політик розповів, що голова нашої держави має достатньо повноважень для того, щоб скасувати будь-яке рішення уряду, в тому числі й те, яке передбачає підвищення цін на послуги ЖКГ.

Мураєв зазначив, що для того, щоб знизити тарифи, зовсім не потрібно чекати оновлення парламенту. Все, що для цього потрібно – бажання та воля голови держави. Так, не має сенсу чекати закінчення виборів та формування нового Кабінету міністрів, оскільки на це піде дуже багато часу, якого немає у простих українців.

vybor.news

Крім цього, Мураєв підкреслив, що президенту варто тільки прийняти дане рішення, а закріпить його на законодавчому рівні вже новий склад парламенту. Також політик звернув увагу на те, що «Опозиційний блок» буде першою партією, яка підтримає це рішення голови держави у Верховній Раді.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*