Україна може повернути в Криму воду, але в обмін на два міста

blackseatv.com

Як заявив екс-представник президента України Борис Бабин — Україна може запропонувати Російської Федерації відновлення водопостачання на півострові, за умови деокупації північних регіонів Криму.

Так, Бабін підкреслив, що відсутність постачання води на півострів – це один з тих небагатьох важелів, які наша країна може застосувати до Російської Федерації. Також він зазначив, що Київ має намір знищити промисловість на півострові. Знищення промисловості змусить РФ зазнавати збитків, або змусить перейти до освоєння інших форм на цій місцевості.

Екс-представник зазначив, що відновлення водопостачання в обмін на Північні частини півострова допоможе не допустити гуманітарної катастрофи та перетворення Криму в пустелю.

Політик підкреслив, що це єдиний шлях забезпечення подальшої життєдіяльності міст, розташованих у Криму, оскільки через 2-3 роки вони можуть стати містами-примарами.

blackseatv.com

Варто відзначити, що позиція лідера країни Володимира Зеленського не збігається з думкою Бориса Бабіна. Так, в політичній партії «Слуга народу», очолюваної президентом Зеленським, повідомляли, що Донбас та Кримський півострів є частинами України, які надалі повинні повернутися державної влади.

У партії зазначили, що Україна не має наміру віддавати або здавати в оренду свої суверенні території. Землі та громадяни нашої країни не можуть бути предметом переговорів. При цьому, в команді Зеленського підкреслюють, що дана позиція є непохитною та безкомпромісною.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*