Європа більше не буде вводити санкції проти Росії, — представник України

etcetera.media

Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба розповів, що повернення Російської Федерації в Парламентську асамблею Ради Європи означає, що наша країна більше не зможе домогтися того, щоб були введені нові обмежувальні заходи проти Росії. Так, він упевнений, що в Європі змінилося ставлення до РФ, та тепер європейські держави хочуть співпрацювати з цією країною, а не карати її.

Також Кулеба повідомив, що з 2016 року, коли він тільки почав працювати в Раді Європи, з’явилися спроби створення необхідних умов для повернення росіян в РЄ. З кожним роком ці спроби посилювалися та призвели до того, що сьогодні РФ знову повертається в РЄ. На його думку, вся світова політика заснована на тому, що великі актори постійно лаються та створюють взаємні перешкоди, після чого знову починають співпрацювати.

etcetera.media

Крім цього, Кулеба нагадав, що в останні роки Європа відмовлялася вводити нові обмежувальні заходи проти РФ. Також він не вірить у те, що проти Росії приймуть нові санкції, у зв’язку з чим, Україні потрібно зробити все можливе, щоб не допустити скасування чинних обмежень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*