США наполягають на введенні німецьких військ до Сирії

elgezit.kg

Інформаційне видання «Welt am Sonntag» інформує, що спеціальний представник уряду Сполучених Штатів Америки, який займається питаннями Сирії Джеймс Джеффрі, звернувся із закликом до Федеративної Республіки Німеччині ввести свої війська на сирійську територію. Він зазначив, що уряд його країни хоче, щоб німецькі військові частково змінили американських службовців в регіоні.

Також спеціальний представник розповів, що залучення військ ФРН в операціях в Сирії не є стратегічною метою, оскільки до боротьби з терористами ІДІЛ необхідно залучати місцеву армію.

Водночас, німецькі військові могли б допомогти союзникам у сфері логістики, а також вони могли б навчити місцевих службовців та надати допомогу в галузі техобслуговування. Також вони б могли допомогти наземним військам з повітря.

Поряд з цим, Джеффрі розповів, що Сполучені Штати не мають наміру скинути Асада, вони хочуть, щоб в державі пройшли політичні реформи під егідою Організації Об’єднаних Націй. Також вони хочуть, щоб Іран покинув цю територію.

elgezit.kg

Варто відзначити, що спецпредставник США вже обговорив це питання з урядом ФРН. Він зазначив, що в Німеччині поки обмірковують питання про надання підтримки й про те, якою вона повинна бути.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*