Диверсія в полях України або хто підпалює поля з пшеницею

www.prospect.md

У Харківській області в Сахновщинському районі в ході збору врожаю на одному з полів було виявлено саморобний піротехнічний пристрій.

Згідно з інформацією телевізійного каналу «Еспресо ТВ», 05.07.19. до місцевого відділення поліції в Харківській області надійшла інформація від громадянина, що проживає в одному з сіл регіону, в якому він інформував про те, що на полі було чутно удар, після чого – вказана ділянка спалахнула.

На місце інциденту прибула слідчо-оперативна група, а також представники вибухотехнічного управління. На місці подій співробітники правоохоронних органів знайшли предмет, який був обмотаний скотчем. Відповідно до висновків експертів, предмет є саморобним піротехнічним пристроєм.

Співробітники сільськогосподарського підприємства розповіли, що й раніше на полях лунали подібні удари, проте залишили їх без уваги.

www.prospect.md

Відомості про даний інцидент були внесені до ЄРДР за частиною 4 статті 296 КК України. На даний момент проводяться заходи щодо встановлення та затримання всіх осіб, які причетні до даного злочину. Зловмисникам загрожує від 3 до 7 років тюремного ув’язнення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*