«Північний потік-2» і «Турецький потік» – політичні важелі тиску на Європу

abomus.co.il

Повідомляється, що комітет з політичних питань та безпеки Парламентської асамблеї ОБСЄ ухвалив рішення, в якому орган зазначив свою стурбованість тим, що газопроводи «Турецький потік» та «Північний потік-2» можуть бути використані у політичних цілях.

У даній резолюції вказується про те, що Асамблея стурбована тим, що газопроводи «Північний потік-2» та «Турецький потік» можуть бути потенційно використані як важелів економічного та політичного примусу тих країн, які залежать від постачання. Зокрема, у прийнятому рішенні говориться, що наявність відносин залежності від одного джерела постачання газу може поставити під загрозу їх надійність, а також енергетичну безпеку. Це, у свою чергу, призведе до створення сприятливого середовища, у контексті якого можуть спостерігатися зловживання у рамках енергетичних ринків.

abomus.co.il

Також Парламентська Асамблея виступила із закликом до держав-учасників стосовно того, щоб вони утрималися від використання ресурсів як важелів тиску з метою надання впливу або підпорядкування країн, які залежні від транспортування енергоресурсів через їх територію, імпорту, а також здійснення постачання.

Згідно з інформацією, резолюції, які були прийняті Асамблеєю, будуть включені у підсумкову декларацію 28-й сесії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*