У нинішньому, жахливому становищі України винен Порошенко і його корумповане оточення, — Тимошенко

24tv.ua

В ході спілкування з журналістами телеканалу «112. Україна» лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила про необхідність притягти до відповідальності екс-президента України Петра Порошенка та його політичне оточення за діяльність, спрямовану на руйнування держави. Зокрема, Тимошенко звернулася до чинного президента Володимира Зеленського, підкресливши, що покладає на нього великі надії й сподівається, що він докладе максимум зусиль, аби розслідувати злочини колишньої української влади та інших державних структур.

За словами Тимошенко, в першу чергу необхідно провести аудит всіх рішень уряду, прийнятих за останні п’ять років. На думку політика, діяльність НБУ і нинішнього голови Генпрокуратури України також викликає масу претензій, тому президент повинен ініціювати розслідування їх роботи з подальшим притягненням до відповідальності.

24tv.ua

Тимошенко підкреслила, що саме при колишньому українському керівництві була зруйнована економіка країни, корупція роздута до небувалих масштабів, а українська нація опинилася на межі знищення. На її думку, Порошенко та його оточення повинні відповісти за це перед Законом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*