Дмитро Гордон подав позов на Яніну Соколову та Геннадія Балашова

inshe.tv

Яніна Соколова, журналістка та телеведуча, повідомила у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що Дмитро Гордон, журналіст та засновник інтернет-видання «Гордон», подав позов до судових органів на неї, а також її телепроект під назвою «Рандеву ». Причиною позову став ефір, випущений у березні, в якому брав участь Геннадій Балашов, лідер політичної сили «5.10».

Згідно з повідомленням, у позові Соколова та проект є відповідачем під номером два після Геннадія Балашова. А Дмитро Гордон за фактом посягання на його честь та гідність, ділову репутацію та інше, вимагає 1 мільйон гривень.

У березні поточного року журналістка запросила в ефір своєї телепередачі Геннадія Балашова, підприємця та голову партії «5.10». Відзначається, що гість у рамках передачі заявив, що державний діяч Ігор Смешко та Дмитро Гордон — це проекти Віктора Медведчука, які працюють разом.

Журналістка зазначила, що дані слова були винятковою думкою Балашова, який знаходиться у конфлікті з Гордоном. Однак гість у рамках телепередачі має право висловлювати свою думку, а його політична належність, особисті симпатії та антипатії ніяк не впливають на проект.

inshe.tv

Соколова зазначила, що поки вона є журналістом, вона не підтримує ніякі партії та агітувати проти або за когось вона не збирається. Також вона зазначила, що на даний момент знаходиться за кордоном, тому дізнавшись про позов, журналістка написала Гордону, який повідомив, що адвокати щось наплутали та пізніше зателефонують, хоча дзвінка так і не надійшло.

Телеведуча пізніше повідомила, що Ілля Новіков, російський адвокат, у разі доведення справи до суду, буде захищати Соколову. Адвокат Гордона, у свою чергу, повідомив, що журналістка у позові не виступає відповідачем по справі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*