Адвокат Мангера, Савченко і Штепи був пограбований, підозрюють СБУ і Генпрокуратуру України

avto.goodfon.com

На Facebook-сторінці відомого адвоката Олександра Шадріна, який раніше виступав правозахисником людей, підозрюваних в державній зраді, підготовці теракту й замовному вбивстві, з’явилося повідомлення про те, що сталося пограбування. За словами Шадріна в його будинок пробралися зловмисники й винесли техніку, документи. Він звернувся до грабіжників з проханням повернути награбоване.

У повідомленні зазначено, що грабіжники винесли 2 сумки з награбованим, в яких були цінні документи, планшет, флешки з файлами та макбук. Адвокату також вдалося дізнатися, що з вкраденого комп’ютера були видалені дані, які неможливо відновити. За словами Шадріна, в той момент, коли грабіжники пробралися в будинок, він спав.

avto.goodfon.com

На думку адвоката Олексія Шевчука, пограбування будинку Шадріна не просто випадковість, а, швидше за все, пов’язано з його професійною діяльністю. Зокрема, він згадав справу голови Херсонської ОДА Владислава Мангера, якого звинувачували в причетності до вбивства Катерини Гандзюк. Шадрін захищав інтереси Мангера в суді, після чого його не раз попереджали про можливі провокації з боку СБУ та Генпрокуратури.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*