Автобус з громадянами України потрапив в аварію в Польщі

nashemisto.dp.ua

Василь Кирилич, заступник директора департаменту, начальник управління консульського забезпечення МЗС України інформує про те, що у результаті дорожньо-транспортної пригоди у Республіці Польща, за участю українського автобуса, який з’їхав у рів на Опольському відрізку автостради А4, 6 українців були госпіталізовані. Згідно з інформацією, у постраждалих були встановлені травми середнього ступеня. Загальна кількість потерпілих становить 11 осіб.

Представник зовнішньополітичного відомства України зазначив, що згідно з інформацією комендатури поліції міста Ополе, до медустанови були спрямовані шість громадян, у яких медперсонал встановив наявність травм середнього ступеня тяжкості.

Також консул нашої держави зазначив, що продовжує підтримувати зв’язок з медичним закладом, в який відправлені українські громадяни. За словами Кирилича, він підтримує контакт з місцевими співробітниками правоохоронних органів та має намір виїхати у лікарню до постраждалих.

nashemisto.dp.ua

Польський цілодобовий комерційний інформаційно-розважальний канал «TVN24» повідомив, що водій українського автобуса, прибувши до відділення поліції, зізнався, що він заснув у процесі управління транспортним засобом, а прокинувся лише після того, як відбулося зіткнення із землею.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*