Україна презентувала конверт, присвячений українцям, ув’язненим у Росії та на окупованих територіях

liganews.net

Українська незалежна радіостанція «Громадське радіо» інформує про те, що публічне акціонерне товариство «Укрпошта» представила новий дизайн конверта, який присвячений громадянам України, ув’язненим у Російській Федерації, а також на окупованих територіях на Сході держави.

Згідно з інформацією, на конверті надрукована картина під назвою «Маленький кораблик, повертайся додому» Беати Куркуль, художниці з литовським громадянством, яка працює більше ніж 10 років на території нашої держави. Відзначається, що дану роботу художниця створила у знак підтримки захоплених Російською Федерацією моряків України в Азовському морі поблизу Керченської протоки.

liganews.net

За словами художниці, її бажанням було конструктивне вираження власного ставлення до інциденту. Також, дана робота сподобалася одній із сімей полонених моряків, та з художницею зв’язалася Євгенія Ейдер. Тепер це стало великим проектом. На даний момент є виставка, на якій представлені роботи понад 20 художників, які взяли роботу Куркуль за основу. Також художники створили експозицію з понад 20 картин з трьома даними кораблями.

Повідомляється, що тираж конверта з даними дизайном обмежений кількістю 50 тисяч примірників. А погашення конверта спеціальним поштовим штемпелем заплановано на 7 липня в одному з поштових відділень міста Одеси.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*