Спиртзавод Вінницької області стає другим Чорнобилем для місцевих жителів

gazeta.ua

Повідомляється, що у Вінницькій області у населеному пункті Тростянець вже протягом другого тижня триває мирна акція протесту біля стін місцевого спиртового заводу. Жителі скаржаться на нестерпний неприємний запах, який отруює повітря.

Згідно з інформацією, за час протесту завод зупинив виробництво, але неприємний запах продовжує доноситися з відстійників підприємства. Учасники акції заявляють, що мають намір стояти під стінами заводу поки керівництво не очистить відстійники.

Відзначається, що у ході бродіння у каналізаційних накопичувальних місткостях утворюється сірководень, який негативно впливає на людину, а також може викликати задуху, отруєння, набряк легенів тощо. Показники рівня даного газу у повітрі перевищує норму у дев’ять разів.

Андрій Терехов, координатор акції, відзначає, що жителі не проти роботи даного заводу, проте дане виробництво не повинно нести шкоду здоров’ю та життю людей.

Повідомляється, що на місці чергують також представники влади, метою яких є недопуск порушень громадського порядку, а також контроль мирної акції.

gazeta.ua

Михайло Грищенко, заступник голови Тростянецької об’єднаної територіальної громади, зазначив, що були розглянуті різні варіанти розв’язання проблеми. Зокрема, столична компанія запропонувала свою допомогу очистити повітря та воду у відстійниках, проте поки прямих дій не робилося.

Згідно з даними, жителі населеного пункту звернулися у правоохоронні органи із заявою, де було відкрито кримінальну справу за фактом забруднення атмосферного повітря.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*