Зеленський звернувся до Путіна з пропозицією про особисту зустріч

M.gordonua.com

Сьогодні 8 липня голова держави Володимир Зеленський опублікував на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук» відео, в якому він персонально звернувся до російського президента Володимира Путіна.

У своєму зверненні до президента РФ він запропонував поспілкуватися на тему Криму і «тих, кого немає» на Сході України. Як компанію для зустрічі Зеленський побачив оптимальним варіантом участь голови уряду Сполученого Королівства Терезу Мей, американського лідера Дональда Трампа та французького президента Емманюеля Макрона.

Президент України висловив упевненість, що його білоруський колега «з задоволенням» прийме учасників зустрічі у своїй столиці. Зеленський підкреслив також, що офіційний Київ не відмовлявся ні від одного з дипломатичних форматів.

У Кремлі вже відреагували на пропозицію Зеленського. Спікер Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Росія не готова відповісти президенту України, однак звернення Зеленського буде розглянуто.

Раніше голова держави розповів, з чого почне свою зустріч з президентом РФ. За словами Зеленського, під час своєї першої особистої зустрічі з Путіним, той відразу почує від нього твердження, що Крим і Донбас є українськими територіями.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*