Рішення Верховного Суду України оскарженню не підлягає — пережеребкування до ЦВК партій не буде

m.gordonua.com

Центральна виборча комісія виграла апеляцію в Верховному Суді. Про це повідомила Наталія Бернацька, яка обіймає посаду секретаря колегіального органу.

Своїм рішенням Верховний суд скасував постанову Шостого апеляційного суду, який зобов’язував провести нове жеребкування політичних партій, що мають намір пройти в парламент наступного скликання на позачергових виборах.

На своїй сторінці в «Фейсбук» Бернацька назвала вердикт Верховного суду «справедливим», підкресливши, що вибори 21 липня відбудуться. На даний момент на офіційному сайті судової інстанції немає повідомлення за рішенням про повторне жеребкування.

Нагадаємо, що четвертого липня Апеляційний суд виніс рішення, згідно з яким виникла необхідність в проведенні ще одного жеребкування політсил. Це створило загрозу зриву виборів.

m.gordonua.com

Вибори до Верховної Ради наступного дев’ятого скликання повинні відбутися 21 липня відповідно до указу президента Володимира Зеленського, який розпустив нинішній склад парламенту. На дострокові вибори Центрвиборчком вже зареєстровано понад 400 спостерігачів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*