Керівництво телеканалу NewsOne звинувачується в державній зраді та зв’язку з країною-агресором Росією

vybor.ua

Голова Генеральної прокуратури Юрій Луценко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує про те, що у відомстві зареєстровано провадження за фактом замаху на вчинення державної зради у зв’язку з намірами телевізійного каналу «NewsOne» провести телеміст з одним з каналів Російської Федерації.

Генпрокурор підкреслив, що всіх причетних від власника каналу до кореспондента, який анонсував цей захід, викликали на допит в ГПУ. Правоохоронці вже готують подання до суду, щоб заарештувати активи «NewsOne».

Слід зазначити, що інформацію про майбутній телеміст «Треба поговорити» озвучив телеведучий Дмитро Кисельов. Даний телеміст планували провести в цей четвер 12.07.19. його тривалість повинна була досягати 120 хвилин.

Відомості про підготовлюваний захід викликали гостру критику серед політичних діячів нашої країни. Так, голова держави вважає, що всі плани телемоста є провокацією та дешевим піар-ходом напередодні виборів у Раду. Крім цього, лідер вважає, що даний міст може розколоти державу на два табори.

vybor.ua

Голова ВРУ Парубій у зв’язку з інформацією про телеміст звернувся до Служби безпеки із закликом відреагувати на порушення українського законодавства.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*