Телеміст між Росією та Україною скасовується

www.dsnews.ua

Телевізійний канал «NewsOne» інформує про те, що телемарафон «Треба поговорити» буде скасовано. На каналі заявили, що спроба створення майданчика для обговорення питань, далеких від політики, закінчилася тим, що деякі політичні партії України перейшли до масової інформаційній атаці каналу. При цьому, наголошується, що даний телеміст намагалися організувати звичайні люди, серед них немає одіозних політичних діячів або пропагандистів.

Так, на телеканал стали надходити повідомлення про проведення масових акцій протесту, а також прямі погрози на адресу кореспондентів та їх родичів.

Варто зазначити, що телеканал мав намір провести телеміст між громадянами Російської Федерації та України. В рамках заходу повинні були обговорюватися теми, які не мають відношення до політики. Ведучими телемосту були обрані Андрій Малахов та Марія Сіттель.

www.dsnews.ua

На телевізійному каналі заявили, що подібні погрози повертають нашу країну до тих часів, коли пряме залякування та тиск на кореспондентів вважалося нормою. Також представники «NewsOne» відзначили, що, на їхню думку, питання людського життя, припинення війни та повернення українських військовополонених повинні бути головними темами, які висвітлюють ЗМІ.

У зв’язку з численними погрозами, що надійшли на адресу кореспондентів, на телеканалі було прийнято рішення про скасування підготовки до телемосту «Треба поговорити».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*