Президент Євроради Туск: впевнені, що вибори до Верховної Ради будуть демократичними та прозорими

politobzor.net

Голова Європейської ради Дональд Туск виступив із заявою, в ході якої висловив сподівання, що вибори в парламент України будуть такими ж прозорими, як і вибори голови держави, що відбулися в березні цього року.

Так, Туск звернув увагу на те, що Європу вразили ті стандарти, які були зафіксовані на попередніх президентських виборах в нашій країні. Дані вибори пройшли на конкурентній основі, вони були вільними, прозорими, а також професійно організованими. Туск вважає, що президентські вибори в цьому році стали одним з найпотужніших досягнень нашої країни.

Водночас, голова Євроради впевнений, що й майбутні вибори в Раду будуть аналогічними. Він вважає, що це дуже важливо для репутації України. Також він зазначив, що парламентські вибори для держави є перехідним періодом, а значить не найпростішим часом для політичного життя країни. Крім цього, Туск пообіцяв надавати підтримку Україні за будь-яких обставин.

politobzor.net

Необхідно нагадати, що Туск був президентом Євроради з грудня 2014 року. У березні 2017 року він знову був обраний на цей пост, але тепер цю посаду буде обіймати голова бельгійського уряду Шарль Мішель.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*