Для Брюсселя – я проукраїнський маніяк, — Дональд Туск

dyvys.info

8 липня в Києві відбулася спільна прес-конференція голови Європейської ради Дональда Туска та прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, присвячена темі співпраці між Україною та ЄС. Зокрема, Туск заявив, що для нього, ймовірно, це останній візит в Україну на посаді голови Європейської ради, у зв’язку з чим промова була присвячена підсумками виконаної роботи.

За словами Туска, попри те, що прикладених ним зусиль не вистачило для остаточної інтеграції України до складу ЄС, він все одно пишається виконаною роботою. Туск підкреслив, що завжди підтримував прагнення українців стати частиною Євросоюзу та незалежно від того, чи збереже він свою нинішню посаду чи ні, він залишиться союзником України. Туск зазначив, що українці своєю відвагою та рішучістю викликають захоплення не тільки у нього, а й у багатьох європейців.

dyvys.info

На думку голови Європейської ради, ЄС повинен пишатися тим, що у нього є такий партнер як Україна. Українці не раз демонстрували рішучість в питаннях захисту суверенітету, впровадження демократичних інститутів та побудови правової держави. За словами Туска, його не раз називали «проукраїнським маніяком», проте подібне звернення викликає у нього лише почуття гордості.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*