Моряки ВМС України проходять курс підготовки на території США

thecolumnist.com.ua

Представники ВМС ЗС України повідомили, що українські моряки візьмуть участь в 10-тижневому курсі підготовки, який пройде під керівництвом американських інструкторів. Відзначається, що екіпажі патрульних катерів «Слов’янськ» та «Старобільськ» прибули до міжнародного аеропорту Даллас, де їх зустріли представники української діаспори.

У повідомленні зазначено, що головна мета навчального курсу — це ознайомити українських моряків з різного роду документацією (інструкції, формуляри), з управління катерами, а також виробити практичні навички щодо їх застосування.

thecolumnist.com.ua

Відзначається, що перед поїздкою до США екіпажі катерів пройшли курс мовної підготовки, аби запобігти виникненню складнощів у спілкуванні з американськими інструкторами. Крім цього, в програму з підготовки моряків до поїздки на навчання увійшло відпрацювання практичних навичок управління катерами. Для цього їм були надані новітні тренажери, за допомогою яких вони покращували навички ведення бойових дій, виконували різного роду тактичні завдання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*