Україна взяла старт на серійне виробництво протимінної системи «Оберіг-С»

24tv.ua

Представники держконцерну «Укроборонпром» повідомили, що незабаром на озброєння української армії може надійти інноваційна система «Оберіг-С», призначена для захисту солдатів від радіокерованих вибухових пристроїв. Виготовленням спеціальної системи займається ДП «Новатор», яке входить до складу «Укроборонпрому».

Розробники «Оберіг-С» стверджують, що подібні системи сьогодні мають величезний попит, особливо в умовах існування тероризму. Відзначається, що нова протимінна система паралізує роботу приймачів, які активують вибуховий пристрій. Діапазон дії «Оберіг-С» складає від 20 до 4000 МГц.

24tv.ua

Серед можливостей нової протимінної системи розробники окремо згадали різні варіації того, де «Оберіг-С» може бути встановлена. Це автотранспорт, бронетехніка, блокпости, склади з боєприпасами, лікарні та навіть окремо взятий боєць. Зокрема, для захисту саперів була розроблена «Оберіг-Н» – спрощена версія основної системи. Відзначається, що в разі успішного тестування, дана система найближчим часом може надійти на озброєння української армії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*