Допомагайте собі самі — Україні порадили відвикати від опіки Заходу

zdravoe.com

Британський журналіст Едвард Лукас заявив, що якщо Україна хоче домогтися позитивних змін, то, перш за все, сама повинна виступати ініціатором реформ й докладати максимум зусиль для їх впровадження. На думку Лукаса, жодна західноєвропейська держава не зможе зробити для України більше, ніж вона сама.

Журналіст підкреслив, що Україна повинна бути більш самостійною в питаннях внутрішньої та зовнішньої політики. Тільки в такому випадку, незалежно від розставляння політичних сил, вона зможе відстоювати свої інтереси на міжнародній арені. На думку Лукаса, допомога з боку МВФ та США важлива, проте ключові рішення Україна повинна приймати самостійно. Все, що стосується реформ в енергетичному секторі, змін в системі держуправління та економічних перетворень має проводитися самою Україною, а не під впливом зовнішніх гравців.

zdravoe.com

Лукас також згадав нещодавнє рішення про повернення Росії в ПАРЄ і заявив, що воно може позначитися на позиціях провідних європейських держав і функціонуванні Асамблеї в цілому.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*