Генпрокуратура України пояснила, хто знову заважає слідству у «справах Майдану»

vesti-ukr.com

Як заявив в телеефірі голова Департаменту спецрозслідування Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк, призначення Сергія Кізя на посаду керівника Департаменту ГПУ з організації та процесуального керівництва досудових розслідувань злочинів, підслідних Держбюро розслідувань, призвело до блокування розслідувань по «справах Майдану» в областях.

За словами Горбатюка, розслідування в регіонах на даний момент фактично не проводиться, значне число кримінальних проваджень було закрито. Він додав, що таке закриття відбувалося без належних на те підстав.

Горбатюк пояснив, то до повноважень Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ входить вивчення матеріалів, що мають відношення до тих кримінальних виробництв. Також його відділ повинен надавати свої рекомендації по ньому.

Глава Департаменту спецрозслідування підкреслив, що призначення на посаду Сергія Кізя призвело до того, що дана діяльність протягом останніх шести місяців є заблокованою. Горбатюк додав, що його Департамент перестав отримувати кримінальні виробництва для вивчення.

vesti-ukr.com

Нагадаємо, що минулого місяця Генпрокуратура планувала реорганізацію управління зі спецрозслідування справ, пов’язаних з Євромайданом. Це поставило під загрозу слідство по всіх «справах Майдану». Згодом це розпорядження відомства було скасовано.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*