Скандал на саміті Україна – ЄС був влаштований екс-главою держави Порошенко, – Гройсман

Newsone.ua

На думку голови Кабінету міністрів Володимира Гройсмана, віце-прем’єр Іванна Климпуш-Цинцадзе цілеспрямовано влаштувала політичний скандал, пов’язаний з недопуском на саміт між Україною та Європейським союзом, який проходить в Києві.

Прем’єр-міністр заявив, що Іванна Климпуш-Цинцадзе замість звернення до нього з проханням врегулювати її проблему з допуском на саміт, влаштувала скандал на вході в Маріїнський Палац, під камерами двох телеканалів, «Прямого» і «П’ятого».

Гройсман запідозрив віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в бажанні влаштувати політичний скандал, і у відсутності намірів взяти участь у роботі саміту. Організатором цього скандалу прем’єр-міністр назвав колишнього президента Петра Порошенка. Гройсман додав, що з подібними інтригами на свою адресу він періодично стикався за останні два з половиною роки.

Newsone.ua

Голова Кабміну зазначив, що про скандал з недопуском віце-прем’єра на саміт Україна-ЄС він дізнався з Інтернету.

Нагадаємо, що Климпуш-Цінадзе була допущена в Маріїнський Палац для участі в саміті між Україною та Європейським Союзом. У цьому недопуску вона звинуватила прем’єр-міністра, який нібито скористався своїм впливом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*