Скандал навколо телемосту NewsOne і Росія 1 набирає обертів, звинувачений Генпрокурор України Луценко

Dw.com

Власник телеканалу NewsOne, народний депутат Верховної Ради Тарас Козак заявив, що твердження Генпрокурора Юрія Луценка про зв’язок цього засобу масової інформації з російським «Промсвязьбанком» є брехнею, яка свідчить про відсутність професіоналізму у керівника відомства.

Козак підкреслив, що він є єдиним власником телевізійного каналу, спростувавши заяву Луценка про компанію кіпрської реєстрації, яка нібито є власником NewsOne. Для підтвердження цього він додав до заяви витяг з держреєстру.

Нардеп побачив у заявах Юрія Луценка створення підстав для санкцій проти NewsOne і закриття телеканалу з політичних мотивів.

Твердження Генпрокурора Козак назвав відповідними позиції державної влади, яка відмовляється від діалогу про мир і нехтує обіцянками по його встановленню.

Політик і власник NewsOne висловив упевненість, що українсько-російський діалог попри «політичну халатність» керівництва країни буде організований.

Dw.com

Нагадаємо, що ГПУ зареєструвала виробництво про «замах на вчинення державної зради» у зв’язку з ініціативою NewsOne організувати телеміст з телеканалом «Росія 1».

Анонс телемосту викликав також вкрай негативну реакцію з боку частини суспільства, під офісом NewsOne були проведені протести громадських активістів. Згодом телеканал оголосив про скасування телемосту, пославшись на погрози на адресу своїх співробітників та їхніх сімей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*