Майже 70% українців підтримують політичний курс Зеленського

imag.one

9 липня на офіційному сайті соціологічного центру «Соціополіс» з’явилися результати дослідження, що демонструють рівень підтримки політичної діяльності президента України Володимира Зеленського з боку населення. Так, згідно з результатами дослідження 68,5% українців позитивно ставляться до ініціатив нового голови держави. При цьому 19,6% населення України не згодні з нинішньою політикою Зеленського.

В ході проведення опитування респондентам пропонували оцінити політичну діяльність Зеленського з того моменту, як він вступив на посаду президента. Найбільш позитивні відгуки отримали такі ініціативи Зеленського як покарання чиновників за незаконне збагачення, виплата заборгованості по зарплаті шахтарям, розпуск парламенту, закупівля додаткових машин швидкої допомоги, а також ряд проектів законів, що стосуються змін в судочинстві та економіці.

imag.one

При цьому підсумки опитування показали, що позиція Зеленського з приводу незмінності курсу інтеграції в ЄС та НАТО викликає неоднозначну реакцію у населення України. Так, прийняття «підтвердження про незмінність курсу євроатлантичної інтеграції» підтримують близько 60% опитаних, а близько 30% – висловилися проти.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*