Євросоюз виділить для макрофінансової допомоги Україні другий транш в €500 млн

Windowwall.blogspot.com

За підсумками саміту Україна-ЄС, що відбувся 8 липня в Києві, сторони дійшли згоди в питанні необхідності надання Україні другого траншу. Відзначається, що розмір фінансової допомоги складе 500 млн євро, однак перш ніж Україна зможе її отримати, їй необхідно виконати низку вимог.

Учасники саміту наголосили на важливості підтримки економічної стабільності в Україні й подальшій співпраці в рамках програми макрофінансової допомоги ЄС. За словами представників Євросоюзу, як тільки Україна виконає конкретні умови, що демонструють її готовність до глибоких перетворень й реформ, то зможе розраховувати на фінансову підтримку з боку ЄС. Як відзначили учасники заходу, пріоритетним залишається забезпечення незалежної діяльності Нацбанку України та стабільність фінансового сектора.

Windowwall.blogspot.com

Раніше представник Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі заявив, що для отримання траншу в розмірі 500 млн євро Україна повинна посилити заходи боротьби з корупцією, а також впровадити низку реформ, що стосуються сфери економіки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*