ДБР України: чиновники Міноборони закуповували неякісні бронежилети — аудіозапис

M.censor.net.ua

Прес-служба Держбюро розслідувань розмістила на своєму каналі в «YouTube» відеозапис, на якому записані фрагменти розмов чиновників Міністерства оборони стосовно закупівлі бронежилетів, які не відповідають стандартам якості.

Згідно з фрагментами, військовослужбовці були інформовані про неналежну якість бронежилетів та іншого речового майна, яким забезпечується армія України, проте чиновники все ж прийняли рішення придбати неякісний товар у виробництва за завищеними цінами.

На опублікованому відеозапису показані також випробування у рамках лабораторії бронежилетів «Корсар м3с» 1-4 класи захисту, які були вилучені у процесі слідства. Держбюро зазначає, що слідчими було вилучено близько 11 тисяч таких бронежилетів.

Повідомляється, що для того, щоб зробити остаточні висновки стосовно невідповідності бронежилетів, буде проводитися низка експертиз. Але попередні дані свідчать про те, що діями чиновників було завдано збитків країні у розмірі 100 млн грн.

Державне бюро розслідувань повідомляє, що у ході слідства також залучені вилучені оригінали документів, які по закінченню робіт разом з еталонними зразками бронежилетів будуть відразу ж повернуті.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*