Національна рада звернеться до парламенту з метою розширення своїх повноважень

www.radiosvoboda.org

Сергій Костинський, член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, повідомив у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що державний орган звернеться до парламенту України з метою розширення своїх повноважень.

Згідно з інформацією, таке рішення було прийнято у процесі засідання Національної ради.

У своєму повідомленні Костинський зазначив, що стосовно питання про спільну ініціативу українського телевізійного каналу «NewsOne» та каналу Російської Федерації «Росія 1» провести телеміст Нацрада вирішила звернутися до парламенту. Метою звернення є зміна законодавчих актів в області розширення повноважень державного органу.

Нагадаємо, що Сергій Костинський також заявив про те, що Національною радою будуть проведені позапланові перевірки телевізійного каналу «NewsOne». Згідно з інформацією, у разі виявлення факту розпалювання міжнаціональної ворожнечі — ліцензія телеканалу на мовлення буде анульована. Зокрема, Костинський зазначив, факт позбавлення каналу ліцензії, буде залежати від рішення Ради національної безпеки та оборони України.

www.radiosvoboda.org

Раніше повідомлялося, що телеканал «NewsOne» збирався провести 12 липня телеміст з російським каналом «Росія 1». Але 8 липня стало відомо про скасування даного заходу, оскільки співробітники каналу заявили про те, що надходять погрози фізичної розправи з працівниками каналу та їх сім’ями.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*