Верховна Рада: необхідна кримінальна відповідальність за відмову визнання Криму і Донбасу територіями України

www.048.ua

Повідомляється, що на офіційному сайті парламенту України був зареєстрований проект закону, згідно з яким пропонується внести зміни до ст.110 КК. Зокрема, автори пропонують внести доповнення про винесення кримінальної відповідальності за фактом умисного невизнання Кримського півострова та Донбасу українськими.

Згідно з інформацією, авторами даного законопроекту є Андрій Парубій, голова Ради, а також парламентарі Вікторія Сюмар та Марія Іонова. Відзначається, що пояснювальна записка законопроекту свідчить про те, що даним документом пропонується уточнення формулювання однієї зі статей КК.

www.048.ua

Таким чином, автори пропонують доповнити частину положення про склад злочину фразою, яка має на увазі навмисне невизнання територіями нашої держави АР Крим, а також деяких міст, населених пунктів Луганської та Донецької областей. Відповідно до слів авторів, дана зміна сприятиме удосконаленню практики застосування положень КК.

На даний момент запобіжним заходом за фактом ч.1 ст.110 КК — посягання на цілісність та недоторканність територій нашої держави, виступає ізоляція від суспільства у спеціалізованій установі терміном до 12 років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*