Україна призначила нового представника в Мінській переговорній групі

24tv.ua

Повідомляється, що 9 липня голова України Володимир Зеленський підписав указ, в якому на Романа Безсмертного були покладені обов’язки представника нашої держави у рамках робочої підгрупи, що спеціалізується на політпитаннях, Тристоронньої контактної групи. Раніше це місце займав Олександр Моцик.

У документі повідомляється про те, що указ частково змінює ст.1 указу Володимира Зеленського, прийнятого 19 червня поточного року, про призначення представників нашої держави у ТКГ. Новим указом на Романа Безсмертного були покладені повноваження українського представника у рамках робочої підгрупи з політпитань ТКГ, тим самим Олександр Моцик був звільнений від займаної посади.

24tv.ua

Раніше повідомлялося, що у минулому місяці указом Зеленського були призначені 3 уповноважених представники у рамках робочих підгруп ТКГ. У тому числі, на Олександра Моцика було покладено обов’язки українського представника у рамках робочої підгрупи, що спеціалізується на політпитаннях.

Нагадаємо, що Роман Безсмертний на момент 2015 роки вже виконував обов’язки представника в одній з підгруп, але через рік він покинув процес переговорів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*