Зеленський хоче змінити норму про 60 днів для пенсіонерів «ЛДНР» збільшивши її до 1 року

www.kyivpost.com

Голова України Володимир Зеленський в ході саміту Україна-Євросоюз виступив з заявою про те, що планує змінити часові рамки для пенсіонерів з так званих «ЛДНР», які повинні перетинати контрольно-пропускні пункти на лінії розмежування кожні 60 днів, щоб отримати свою пенсію.

Президент розповів про ті заходи, які будуть прийняті для реалізації Мінських угод та припинення вогню. Так, лідер нагадав, що для того, щоб отримати свою пенсію жителі окупованих територій зобов’язані в’їжджати на територію України. Однак, на думку президента, даний термін потрібно збільшити до одного року. Також Зеленський висловив надію, що вже через рік війна буде закінчена.

www.kyivpost.com

Необхідно нагадати, що раніше влада України прийняла рішення про те, що для отримання пенсії жителям так званих «ЛДНР» необхідно раз в 60 днів в’їжджати на підконтрольну Києву територію. Якщо ж вони цього не зроблять, то їх довідка переселенця виявиться недійсною, а виплата допомог та пенсій призупиниться. Українські правозахисники та представники міжнародних організацій неодноразово висловлювали критику даному рішенню та підкреслювали, що воно порушує права людини.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*