Україна запустила контейнерний потяг до Литви

glashataj.info

Прес-служба ПАТ «Укрзалізниця» інформує про те, що 9 липня за сприяння Литовської та Білоруської залізниці був запущений контейнерний поїзд Литва-Білорусь-Україна, який курсуватиме на регулярній основі.

Згідно з інформацією, даний поїзд слідуватиме маршрутом Драугисте (Литовська Республіка) – Бровари (Україна). Частота поїздок на тиждень складе 2 рази, а його склад буде нараховувати близько 65 контейнерів.

Євген Кравцов, голова правління «Укрзалізниці» зазначив, що «Conteinerships Train» є 22-м контейнерним поїздом, маршрут якого буде проходити через нашу державу. Його перевагами є конкурентна швидкість доставлення, яка не залежить від погоди, зрозумілий графік маршрутів, а також регулярність здійснюваних рейсів. Також, за словами голови, до цього вантажі у цьому напрямку доставлялися виключно автомобільним транспортом.

glashataj.info

Кравцов повідомив, що компанія планує організувати контейнерні перевезення до пункту доставлення в Одеський морський порт до осені поточного року, адже залізнична станція Драугисте розташована поруч з портом Клайпеда. А контейнерні перевезення, враховуючи переорієнтацію українського експорту на простір Європейського Союзу, є раціональним рішенням.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*