Українку, яка постраждала під час теракту, депортують зі Швеції

www.thesun.co.uk

Інформаційне видання «Rzeczpospolita», посилаючись на адвоката громадянки України, яка постраждала в ході теракту в Швеції, Хенріка Хоффмана, інформує, що шведська влада прийняла рішення про депортацію українки з країни.

Варто відзначити, що наша співвітчизниця Ірина Заманова прибула до Швеції як туристка ще у 2017 році. В ході прогулянки по шведській столиці Стокгольму, українка стала однією з потерпілих в результаті терористичного акту, який скоїв житель Узбекистану. Тоді терорист перебував за кермом вантажівки, яка наїхала на натовп людей. Громадянка України отримала серйозні поранення, в результаті яких втратила ногу.

Оскільки Заманова стала свідком теракту, їй було надано тимчасовий дозвіл на проживання. Після отриманих травм їй також знадобився час на реабілітацію, всі витрати за медичні послуги сплатили влади країни.

www.thesun.co.uk

Після того, як термін тимчасового дозволу підійшов до кінця, наша співвітчизниця попросила про дозвіл на постійне проживання. В імміграційній службі їй відмовили, аргументувавши своє рішення тим, що потерпілій буде простіше пройти реабілітацію в своїй країні у колі рідних. Українка вирішила оскаржити дане рішення, проте суд відмовився розглядати цю справу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*