Саакашвілі в бійці зламав руку пенсіонерці-одеситці

oligarh.media

Біля будівлі суду в Одесі сталася бійка, в якій брав участь колишній голова облдержадміністрації Одещини та екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі.

У будівлі суду зачитувався вердикт у справі про покупку мером Одеси Геннадієм Трухановим і деякими особами з його оточення заводу «Краян».

Між Саакашвілі з його прихильниками з одного боку, та їх опонентами з охороною мера з іншого боку, виникла бійка. Як стверджує низка місцевих засобів масової інформації, Саакашвілі ударив літню жінку, яка отримала перелом руки.

Інші міські та національні видання підтверджують участь Саакашвілі в бійці, але не пов’язують його з травмою пенсіонерки.

Нагадаємо, що Саакашвілі у 2015 році був призначений п’ятим президентом України Петром Порошенком керівником Одеської обласної держадміністрації. У листопаді 2016 року Саакашвілі президентським указом був звільнений з займаної посади, зайнявши опозиційну щодо Порошенко позицію. Після позбавлення українського громадянства політик проживав за кордоном, його спроба повернення в Україну була короткочасною та закінчилася депортацією.

Після інавгурації Володимира Зеленського колишній грузинський лідер і екс-глава Одеської ОДА був відновлений в громадянстві та повернувся в Україну, щоб взяти участь у парламентській кампанії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*