Що найбільше очікують українці від президента Зеленського в найближчі 100 днів

abomus.com.ua

З шостим головою держави Володимиром Зеленським, який вступив на посаду 20 травня після перемоги на виборах-2019 з вирішальною перевагою, громадяни України пов’язують багато очікувань.

Столичний міжнародний інститут соціології провів дослідження про побажання українців щодо діяльності Зеленського на президентській посаді. Підсумки соцопитування були опубліковані на сайті установи вчора дев’ятого липня.

У перші сто днів його президентської каденції від голови держави найбільше очікують зниження тарифів на «комуналку» — частка таких респондентів склала 42,8%. Ще 36,6% опитаних українців чекають від Зеленського законодавчих ініціатив щодо зняття недоторканності з нардепів, самого голови держави та суддів.

abomus.com.ua

На бажаність прямих переговорів з тимчасово непідконтрольними Україні територіями та Росією для встановлення миру вказало 33% опитаних. Ще 31.4% учасників опитування очікують від президента старту або прискорення розслідувань резонансних випадків корупції.

Найменше українці бажають перенесення президентської Адміністрації (перейменована в «Офіс президента») в іншу будівлю. Таких респондентів лише 0,8%.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*