Україна витрачає на захист прав людини в 10 разів менше, ніж інформаційну цензуру

mind.ua

Як стало відомо зі звітів Держказначейства, з 2017 року Мінінформполітики витратило на захист національного інформаційного простору 401 млн гривень.

У перший (2017) рік появи цієї статті в держбюджеті, на інформаційний захист країни було витрачено 33 мільйони 600 тисяч гривень. Торік витрати зросли в десять разів, і склали 358 мільйонів 300 тисяч гривень.

Цьогоріч на інформаційний захист України вже витрачено трохи більш ніж 9 мільйонів гривень. До кінця року сума витрат зросте до 100 мільйонів гривень, згідно з планами міністерства. Всього Мінінформполітики за поточний рік має витратити 545 мільйонів гривень.

mind.ua

На ці цифри звернув увагу політолог Михайло Чаплига. На своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук» він заявив, що «шокований» тим, що на захист прав людини в нашій країні витрачено в десять разів менше, ніж на захист інформпростору. Він пов’язав такі витрати Мінінформполітикі з агітацією в Мережі найнятих спеціально для цього осіб, які отримали назву «порохоботи».

Політолог поставив питання, чи відреагують правоохоронці при новому президенті на ці цифри витрат, які Михайлу Чаплигі здалися підозрілими.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*