Сек’юриті нічного клубу Одеси вбив відвідувача: деталі трагедії

Rbc.ua

У центрі Одеси охоронець одного з нічних клубів завдав місцевому жителю травму, несумісну з життям. Про це повідомляє Приморський районний відділ Нацполіції Одеси.

За наявною інформацією, в нічному клубі «Гранат» між чоловіком і охоронцями виник конфлікт. Його супутник, 36-річний житель Одеси, втрутився в суперечку, після чого один з охоронців завдав йому удар в голову. Той впав і втратив свідомість. Потерпілий був госпіталізований і розміщений у відділенні реанімації, однак медикам не вдалося врятувати потерпілого.

Міське Інтернет-видання «Думська» уточнює, що сек’юриті нічного клубу є співробітниками охоронного агентства «Самсон». Вони заборонили вхід до закладу двом чоловікам у зв’язку зі станом алкогольного сп’яніння в останніх. Обидва відвідувачі не намагалися ініціювати бійку, висловлюючи обурення в усній формі.

Rbc.ua

Охоронець, який підозрюється у вбивстві, був затриманий і поміщений в ізолятор тимчасового утримання. Затриманому 24 роки. Очікується, що після смерті його жертви стаття КК України, за якою порушено кримінальне виробництво, буде перекваліфікована на «умисне тілесне ушкодження, що спричинило смерть».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*