«Злодії в Законі» проникають у владу і можуть знищити державу зсередини — Нацполіція України

www.thesun.co.uk

Як заявив перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін, на поточний момент в Україні на постійній основі перебувають п’ятнадцять неформальних лідерів кримінального співтовариства, які також відомі під терміном «злодій в законі».

За словами Аброськіна, нинішні «злодії в законі» кардинально відрізняються від своїх попередників радянського періоду. В СРСР лідери злочинного світу вважали нормальним провести багато років за ґратами, а місцеперебування на волі не мало для них ніякого сенсу. Також серед «злодіїв в законі» заперечувалося поняття сім’ї та сталості проживання на одному місці, інакше кримінальний світ починав підозрювати таких у співпраці з правоохоронними органами.

Зараз же, зазначив перший заступник голови Нацполіції, дванадцять з п’ятнадцяти «злодіїв в законі», які знаходяться в країні, є доларовими мільйонерами. Їхні правила життя радикально змінилися. Зараз вони бажають лідирувати не тільки в злочинному світі, але й у звичайному суспільстві, тому ними практикується втручання у виборчі процеси, проникнення в державні та силові структури, судові органи та засоби масової інформації.

www.thesun.co.uk

На переконання Аброськіна, необхідне прийняття спеціального нового закону, який дозволив би Україні позбутися «злодіїв в законі». В іншому випадку, попередив він, лідери злочинного світу можуть знищити державу зсередини.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*