Жителі міста Свалява прогнали Порошенка з його мітингу під крики “Ганьба!” (18+)

news.myseldon.com

Передвиборчий виступ ексголови держави Петра Порошенка в місті Свалява на Закарпатті було зірвано. Про це повідомило Інтернет-видання «Главред», опублікувавши відео інциденту на своєму каналі в YouTube.

Кандидат в народні депутати Верховної Ради та лідер політсили «Європейська солідарність» повинен був виступити перед місцевими жителями, однак ті під крики «Ганьба!» не дали провести політику передвиборчий захід.

Коли Порошенко спробував покинути місце сировинного виступу, городяни Сваляви закрили йому шлях до автомобіля, один з місцевих жителів схопив експрезидента за піджак. Для припинення бійки довелося втрутитися охороні колишнього голови держави.

Коли кандидат в нардепи підійшов до авто, які протестують проти його візиту у Сваляву звинуватили його в актах розкрадання, використовуючи нецензурні вирази.

Нагадаємо, що після розпуску Верховної Ради та старту дострокової парламентської кампанії партія «БПП» була перейменована в «Європейську солідарність», і на чолі з Петром Порошенком бере участь в поточних виборах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*