Контрабанда з Польщі в Україну — названа дивовижна сума

vybor.news

Між «грошовою» статистикою за річний період, зібраною польськими митниками та їхніми українськими колегами, різниця становить 2 мільярди євро (58 мільярдів гривень).

Експерт у сфері економіки Борис Кушнірук, якого цитує Інтернет-видання «Сьогодні», роз’яснив, що ця різниця в підрахунках може бути тим об’ємом контрабанди, яка надходить в нашу країну через територію Польщі.

Таким чином, пояснив експерт, контрабанда, що надходить тільки з однієї Польщі, становить 6% дохідної статті українського держбюджету, і дорівнює сумі державних витрат на субсидії.

vybor.news

Економіст додав, що експорт контрабанди завдає шкоди західним партнерам України, а при імпорті наша країна втрачає великі суми, не отримуючи відрахування від іноземних мит та податки на додану власність. Ще однією супутньою проблемою є корупція, підкреслив експерт.

Нагадаємо, що раніше президентом Володимиром Зеленським та новопризначеним главою митного відомства Максимом Нефьодовим анонсовані системні зміни та низка істотних заходів щодо боротьби з контрабандою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*