Показувати дулю і плювати марно: Супрун розвінчала міфи про лікування ячменю

today.ua

Уляна Супрун, виконувач обов’язків голови Міністерства охорони здоров’я, повідомила у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук» про те, що ячмінь це гостре гнійне запалення, застосування при якому народних методів не принесе ніякого результату.

Виконувач обов’язків голови зазначила, що дане запалення є лідером списку захворювань, при лікуванні яких люди намагаються застосовувати лише способи так званої «народної медицини». Але ці методи не є ефективними, оскільки ячмінь — це гострий гнійний запальний процес волосяного мішечка вії або сальної залози, що виникає унаслідок інфікування бактеріями.

Супрун написала у своєму повідомленні, що для зменшення запалення необхідно докласти до ока змочену теплою водою м’яку тканину на часовий відрізок від 5 до 10 хвилин. Дані маніпуляції можна проводити повторно до декількох разів на добу. Також, в.о. міністра додала, що при такому запаленні не рекомендується носити контактні лінзи або наносити макіяж на очі.

За словами Уляни Супрун, досить часто ячмінь проходить сам. Але при деяких ускладненнях — сильний набряк, порушення зору або ж тривале запалення протягом декількох тижнів, обов’язково потрібно звернутися до лікаря.

today.ua

Виконувач обов’язків міністра дала кілька рекомендацій, щоб уникнути дану хворобу. За словами Супрун, не можна використовувати косметичні засоби, термін придатності яких вже закінчився, необхідно змивати макіяж перед сном, а також не можна чіпати очі, та надягати лінзи брудними руками.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*