Укрпошта погрожує припинити доставлення пенсій додому

retailers.ua

Ігор Смілянський, гендиректор ПАТ «Укрпошта», заявив у своєму відкритому листі голові Кабміну Володимиру Гройсману про те, що «Укрпошта» з січня наступного року відмовиться від доставляння пенсій у тому випадку, якщо урядом не буде переглянуто тариф.

Смілянський зазначив у листі, що було докладено багато зусиль для отримання шансу на зміни, який не повинен бути втрачений, у результаті чого другий роботодавець у країні буде поставлений під загрозу. Саме тому генеральний директор попередив прем’єр-міністра, Мінсоцполітики, а також Пенсійний фонд про те, що з початку наступного року «Укрпошта» не здійснюватиме доставляння пенсій по тому тарифу, який зараз діє та є збитковим.

Також компанія запропонувала кілька варіантів розв’язання даної проблеми. Перший варіант — це прийняття нового тарифу на здійснення доставляння пенсій. А другим варіантом є винесення послуги на відкритий тендер, таким чином, ринок вирішить вартість даної послуги.

retailers.ua

За словами Смілянського, доставляння пенсій повинна здійснюватися на ринкових умовах, які будуть визначені у відкритому тендері. Генеральний директор зазначив, що не можна порушувати права людини, змушуючи її отримувати пенсію лише у рамках однієї банківської установи, яка може перебувати за 30-50 км від місця проживання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*