ДБР України офіційно викликало на допит екс-президента Порошенка у 8 кримінальних справах

isn.net.ua

Прес-служба правоохоронного органу Державного бюро розслідувань інформує про те, що колишній голова України Петро Порошенко був викликаний на допит, датою якого призначено 17 липня.

Згідно з інформацією, у повідомленні не вказувалося, у рамках якої саме кримінальної справи був викликаний п’ятий президент нашої держави. Також не вказувався і час проведення процесуальної дії.

Але згідно з даними правоохоронного органу, Порошенко на даний момент є фігурантом близько 8 кримінальних справ, що розслідуються у Держбюро розслідувань.

Пізніше стало відомо від Андрія Портнова, який обіймав посаду заступника голови Адміністрації Президента у період 2010-2014 років, про те, що справа, у рамках якої був викликаний Порошенко — це справа про відмивання злочинних доходів.

isn.net.ua

Андрій Портнов повідомив у своєму каналі у месенджері «Телеграм» про те, що п’ятий президент України офіційно викликаний на допит у ДБР у кримінальній справі про відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом, а також легалізації акцій підприємства «Кузня на Рибальському» в офшорах.

Згідно з повідомленням колишнього заступника голови АП, час допиту призначено на 9:30. У своєму Телеграм-каналі Портнов запрошує усіх охочих поставити питання екс-президенту на ганок Держбюро розслідувань 17 липня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*