Аграрна партія Поплавського виходить у фаворити передвиборних перегонів, — Карасьов

clutch.ua

Політолог Вадим Карасьов на своїй сторінці в Facebook поділився власною думкою з приводу того, яка з партій може скласти конкуренцію нинішнім фаворитам парламентських перегонів. За словами експерта, різкий сплеск популярності Аграрної Партії Поплавського може несподіваним чином позначитися на підсумках майбутніх виборів.

Карасьов зазначив, що якщо в центральній частині України, зокрема в столиці, мало горять про Аграрну партію, то в регіонах популярність даної політичної сили зростає з кожним днем. Як доказ Карасьов привів підсумки останніх виборів в ОТГ, де Аграрній партії Поплавського вдалося набрати 14%.

На думку політолога, це досить високий показник, досягти якого вдалося завдяки вдалому позиціюванню партії в медіа-просторі. Особливу роль зіграло те, що партію очолив саме Поплавський. На думку експерта, він відмінно виглядає у своїй новій ролі, оскільки не на словах знає про життя в селі та фермерство.

clutch.ua

Політолог також додав, що залучення популярного українського виконавця Олега Вінника — грамотний крок. За словами Карасьова, фігура Поплавського сама по собі привертає увагу ЗМІ, але в симбіозі з відомим фронтменом популярність партії зростає з кожним днем.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*