Політичне загострення Тетяни Чорновол — я готова співпрацювати з «Опозиційним блоком»

crisis.in.ua

Тетяна Чорновол, нардеп та кандидат від партії «Європейська солідарність» заявила у своєму інтерв’ю «4 каналу» про те, що їх політсила у певній ситуації буде готова вступити у коаліцію з опозиційними політичними партіями. Серед них – «Опозиційний блок» або «Опозиційна платформа — За життя».

Парламентарій Тетяна Чорновол, відповідаючи на питання з якою політичною силою у новому складі Верховної Ради може почати співпрацю або піде у коаліцію партія екс-голови держави «Європейська солідарність», заявила, що їх партія не проти коаліції навіть з тими партіями, які є представниками проросійського толку.

Зокрема, Чорновіл зазначила, що якщо «Опозиційний блок» та «Опозиційна платформа — За життя» будуть заявляти правильні речі — навіть з ними можна йти у коаліцію.

crisis.in.ua

Згідно з інформацією, чи вписується дана заява у рамки офіційної лінії політсили — є спірним питанням. Адже сама Тетяна Чорновол займає лише 27-е місце у списку партії, а з огляду на нинішній рейтинг «Європейської солідарності», можливість проходження нардепа до нового складу Верховної Ради вкрай малоймовірна.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*