В Україні є Закон, і за проведення проросійської діяльності піде кримінальна відповідальність

besplatka.ua

Юрій Луценко, Генеральний прокурор України, розмістив у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» відеозвернення, в якому заявив, що журналістів телевізійного каналу «NewsOne» викликають на допити з тієї причини, що у нашій країні існує закон, який захищає націнтереси України.

За словами Генпрокурора, під будівлею телеканалу «NewsOne» 11 липня почався мітинг підтримки. На даній акції проросійські політдіячі виступали з вимогами про припинення тиску на журналістів з боку Генпрокуратури. Луценко вважає, що дані дії є поширеним заходом політиків, який полягає у прикритті журналістів, що використовувались у процесі політичної діяльності проросійського спрямування.

Причиною виклику журналістів каналу «NewsOne» Луценко пояснив тим, що у нашій державі існує закон, який захищає націнтереси України. А мандати народних депутатів, журналістські посвідчення, або знайомства не зможуть допомогти у здійсненні антиукраїнської діяльності, а також підриванні національних інтересів.

besplatka.ua

Саме тому Юрій Луценко заявив, що за проведення проросійської діяльності наступить кримінальна відповідальність, зокрема, 111 стаття Кримінального кодексу про державну зраду, а також стаття 258 про фінансування тероризму.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*