Зеленський: необхідно люструвати Порошенко і всіх вищих чинів України

timeforaction.in.ua

На просторах Інтернету з’явилося відеозвернення президента України Володимира Зеленського до народу, в якому він запропонував розширити закон про люстрацію й тим самим притягнути до відповідальності чиновників усіх рівнів, які перебували при владі в період з 23 лютого 2014 року по 19 травня поточного року.

За словами голови держави, відповідний законопроект представляє особливу важливість, враховуючи той факт, що українці вкрай низько оцінюють ефективність попередньої влади.

Зеленський підкреслив, що розширення закону «Про очищення влади» покликане довести серйозність намірів нинішнього керівництва країни в питаннях проведення люстрації. Зокрема, за словами Зеленського, під дію нового закону потрапить екс-президент, всі народні депутати України, а також керівники ключових відомств, котрі обіймали свої посади в зазначений період.

У відеозверненні Зеленський, не називаючи імен, згадав кількох міністрів, які своєю бездіяльністю, некомпетентністю та низькою ефективністю лише підтверджують той факт, що Україна потребує посилення закону про люстрацію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*