Україна і Молдова протистоятимуть Росії щодо нав’язування ідеї федералізації

regtrends.com

Володимир Зеленський, голова України, у рамках брифінгу, присвяченого підсумкам зустрічі з Майєю Санду, головою уряду Республіки Молдови, заявив про те, що наша держава буде продовжувати брати участь у врегулюванні конфлікту у Придністров’ї.

Відповідно до заяви президента, Україна у майбутньому буде продовжувати надавати допомогу у питанні збереження цілісності територій Республіки Молдови.

Президент повідомив, що запевнив Майю Санду у тому, що наша держава буде всебічно допомагати зберігати цілісність державної території Молдови, а також брати активну участь у ході переговорів стосовно врегулювання конфлікту у Придністров’ї. За словами Зеленського, Молдову та Україну об’єднує спільне бажання, що полягає у відсутності армії Російської Федерації на територіях обох держав. Також дані держави докладуть усіх зусиль, щоб протистояти нав’язуванню ідеї з розділення держави на автономні частини, тобто так звану федералізацію.

regtrends.com

Нагадаємо, що у рамках зустрічі Володимира Зеленського та Майї Санду було обговорено питання стосовно потреб в освітньому процесі української громади, яка проживає у Республіці Молдова.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*