МЗС України: Росія застосовує репресії до українських громадських організацій

Censor.net.ua

Прес-центр Міністерства закордонних справ України опублікував заяву, в якому зовнішньополітичне відомство висловило протест у зв’язку з позицією російської Генпрокуратури. Позиція цього відомства по Всесвітньому конгресу українців продемонструвала репресивну політику Кремля, підкреслили в МЗС. Таким чином міністерство відреагувало на визнання російської Генпрокуратурою Конгресу «загрозою» для самої РФ.

Коментуючи «загрозу», яку Світовий конгрес українців представляє для РФ, міністерство в тексті заяви підкреслило, що метою даної неурядової організації є турбота про цивільних осіб і військових, поранених в ході поточного конфлікту на Сході країни, підтримання ідентичності українців і збереження пам’яті про трагедію Голодомору початку 1930-х років.

У заяві міністерства висловлюється тривога з приводу того, що Москва може зважитися на ліквідацію громадських організацій української діаспори на території Росії.

Censor.net.ua

Зовнішньополітичне відомство нашої країни закликало світову спільноту розглядати позицію російської Генпрокуратури по Всесвітнього конгресу українців як нехтування правами людини, в тому числі прав діаспори українців РФ. МЗС готовий до кроків у відповідь, підкреслюється в заяві.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*