Порошенко – захисник прав російськомовних українців

shock.ee

Екс-міністерка юстиції Олена Лукаш оприлюднила відеозапис на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», який ймовірно датується квітнем 2014 року.

На відео Петро Порошенко, ще до перемоги в президентських перегонах 2014 року і вступу на посаду п’ятого голови держави, закликав до захисту прав російськомовних українців і міркував про надання статусу «другої державної» російській мові.

Порошенко в ході виступу на відеозаписі припустив, що референдум про надання російській мові статусу «другої державної» набере 30% голосів. Він закликав діяти «по-іншому» і зрозуміти, що необхідно зробити для російськомовних українців.

Олена Лукаш попросила своїх підписників переслати відео з виступом Порошенко прихильникам цього політика, які поділяють з екс-президентом його популярне гасло «Армія. Мова. Віра ».

Нагадаємо, що наприкінці квітня поточного року парламент схвалив проект закону «Про забезпечення функціонування» української мови як державної, що регулює її застосування в різних сферах суспільного життя.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*